Pierwsze spotkanie ludzi z pasją to wspaniała idea, również w świetny sposób zrealizowana. Poznałam wielu ludzi i ich pasję, mam nadzieję następnym razem zaprezentować swoją. Mam również piękne zdjęcia z tego spotkania, miło na nie popatrzeć i wrócić wspomnieniem do tych 2 wspaniałych dni. Z serca dziękuję wszystkim, którzy tam byli.

Ewa

Łamanie schematów to już specjalność Bogusi, pomysł oprawa wykonanie perfekcyjne!!! Refleksja, jaka mnie towarzyszy to odkrycie, jak blisko mi do ludzi których znałem do tej pory powierzchownie albo wcale. Nie chcę wymieniać z imienia, żeby przypadkiem kogoś nie pominąć, ale wszyscy uczestnicy, którzy odważyli się ujawniać swoje pasje pokazali tę twórczą, radosną stronę własnych osobowości i że wychodzenie z uzależnienia może być również wychodzeniem z niebytu, szarości, bylejakości życia, może być piękne. Za przepiękne chwile artystyczne uniesienia cudowną atmosferę dziękuję Andrzej alkoholik.

Andrzej

Witam! Jeszcze w tej chwili jestem pod wrażeniem atmosfery jaka panowała podczas trwania spotkania. Dla mnie największych emocji dostarczyła grupa teatralna. Są niesamowici. Było widać zaangażowanie całego Ośrodka. Szczególne podziękowania dla Bogusi, jak zawsze na 120%. Potrafi zarazić swoimi pomysłami innych. Na „Wielki Szacun” zasługuje nasz kolega Bartek. Pracował przed spotkaniem, w trakcie był zawsze tam, gdzie coś się działo. A teraz pracuje nad kroniką, co by zostało dla potomnych.

Teraz, i w przyszłości będę wspierał i uczestniczył w spotkaniach „Oporni na szarość”. Już się nie mogę doczekać następnego.

Wielkie dzięki. Pozdrawiam.

Mariusz (lat 50)
15 sierpnia 2014