Witajcie

ruszamy 5-6.08.2016r.

 

To czego od was będziemy  potrzebowali , to zgłoszenia pocztą elektroniczną w których odpowiecie na następujące pytania;

 

Czy weźmiesz udział w opornych na szarość

Kiedy przyjedziesz i jak długo z nami będziesz

Co chcesz pokazać , zaprezentować

 

Czy będziesz nocował w ośrodku czy poza nim

Czy potrzebujesz czegoś od nas w sprawie prezentacji swojej pasji np. podłączenia do prądu,  dodatkowego stołu..

Czy masz do nas jakieś pytania dotyczące spotkania

 

Idea jaka przyświeca elementom towarzyszącym pokazom pasji ,podczas III edycji Opornych na  ….. to ,,cudowanie w przebieraniu się.,, Dzięki temu chcemy oprócz poznawania Waszych pasji   , spotkać się z waszą inwencją.  kreatywnością, odwagą , pomysłowością, swobodą i  empatią.

 

Czas historyczny w którym chcielibyśmy umieścić nasze przebieranie ,to czasy Stanisława Wokulskiego i Izabeli Łęckiej ,a z drugiej strony czasy Adolfa Dymszy, Eugeniusza Bodo i Poli Negri – czyli stulecie od 1840 do 1920r .

Jeśli pojawia ci się w głowie kłopot z odpowiedzią na pytanie skąd wziąć taki strój to podpowiadamy ; wypożyczalnie, zasoby teatralne,  Domy Kultury, własna inwencja, filmy o treści z tamtych czasów np. ,,Lalka,,Nad Niemnem,,

 

Przygotowując się do bycia z nami 5-6.08.2016r  pamiętajcie ,że to co najważniejsze w ,,opornych,, to wsze pasje. To dla nich powstała ta idea. Nasze wspólne spotkanie , śpiewanie, granie czy przebieranie się , to są sprawy drugorzędne. Po dwóch edycjach mamy poczucie ,że prezentacja pasji jest przytłoczona elementami towarzyszącymi. Może macie pomysł jak to zmienić. Co zrobić aby w waszych głowach nr 1 było dzielenie się pasjami?. Zapraszamy do rozmowy na ten temat na majowym zjeździe. Jeszcze raz prosimy koniecznie napiszcie co chcecie pokazać, zaprezentować.

 

 

Ponieważ w tym roku dysponujemy znacznie mniejszymi środkami nie bądźcie zdziwieni ,że III edycja może być skromniejsza. Pracujemy nad tym ,żeby pozyskać jakieś środki. Ale gdyby się nie udało ,to liczymy na zrozumienie, na wasze wsparcie, duchowe , zaangażowanie i p. humoru i oraz wspólne budowanie atmosfery spotkania ,liczymy też na to ,że Stwórca nie nawali z pogodą .

 

Pojawił się nowy kontakt z nami oporni@wotuwstanomino.pl

Zaglądajcie już częściej na stronę bo będziemy ja regularnie uzupełniać.

Oporni na szarość 2014-2015